Komplexní péče o vaši pleť i tělo

PŘÍSTROJE

Ve studiu pracuji pouze s certifikovanými přístroji té nejvyšší kvality.

Italská značka profesionálních kosmetických technologií a přístrojů Panestetic se úspěšně zabývá jejich vývojem a výrobou již od roku 1984. Firma Panestetic drží několik certifikátů kvality a světových ocenění za inovace. Důležitými hodnotami pro ně jsou vysoká kvalita, bezpečnost a výkon produktů, které vyrábí.

Zoner

K ošetření pleti používám kosmetický přístroj ZONER, který kombinuje tři nejefektivnější technologie k omlazení pokožky – BIOSTIMULACE, RADIOLIFT a MEZOPORACE. ZONER Antiage Trilogy je revoluční zařízení, které je speciálně navržené k boji proti stárnutí obličeje, krku, dekoltu a těla vysoce efektivní cestou. Přináší komplexní, komfortní a mimořádný výsledný efekt viditelný již po prvním ošetření.
Jedná se o přístroj kompletně vyvinutý v italských laboratořích Panestetic Technology, a to v souladu s nejnovějšími technologiemi na trhu.

Biostimulace (fotobiostimulace)

Fotobiostimulace je metoda, která dokáže aktivovat fyziologické procesy v nejsvrchnější vrstvě kůže tak, aby výrazně vylepšily vzhled a strukturu pokožky. Pomocí světelného paprsku dochází ke stimulaci buněčného metabolismu a aktivaci přirozených regeneračních mechanismů v pokožce.

Radiofrekvence (radiolift)

Radiofrekvence je neinvazní a nebolestivá metoda, která eliminuje projevy stárnutí pokožky. Je vhodná všude tam, kde chceme projevy stárnutí alespoň částečně napravit nebo působit preventivně s cílem získat mladistvější vzhled, zpevnit pokožku, zlepšit její texturu či barevně sjednotit. Efekt ošetření je okamžitý a v horizontu 4–6 měsíců má stoupající tendenci, takže pleť obličeje či pokožka těla je během této doby krásně redefinovaná, omlazená a mnohem pevnější.

Mezoporace

Zcela jedinečná neinvazní technologie, která se do kosmetického odvětví dostala z lékařství, kde je využívána pro neinvazivní podávání léků (zejména proti bolesti). Umožňuje zapracovat 100 % aktivních látek obsažených v aplikovaném kosmetickém přípravku, a to nejen do extracelulárního prostoru, ale přímo do buněk – bez bolesti, bez jehel a bez vedlejších účinků.

Účinky přístroje ZONER: 

 • Viditelné omlazení pleti
 • Okamžitý lifting
 • Zlepšení pružnosti pleti
 • Účinné zapracování aktivních látek přímo do buněk pokožky
 • Potlačení známek stárnutí pleti
 • Zpevnění a vypnutí pokožky

Ultrazvuková špachtle s funkcí ionizace

Ultrazvuk lze kombinovat téměř s každou kosmetickou procedurou a také je schopen zvýšit její celkovou efektivitu. Ultrazvukové vlnění poskytuje skvělé peelingové účinky, vibrace zase umožňují odstranění nečistot z povrchu pleti. Ultrazvuková špachtle tak může elegantně a bezbolestně nahradit nepříjemné a často bolestivé manuální čištění zanesených pórů. Vibrace rovněž zlepšují mikrocirkulaci pleti, a tím pádem její okysličení a metabolismus. Díky speciální ionizační funkci lze do pleti kvalitně zapracovávat séra nebo masky, čímž je zaručena mnohem vyšší efektivita než při ručním vmasírování. Ultrazvuková špachtle Sinekron-S patří na trhu k těm nejvýkonnějším a nejoblíbenějším.

Účinky ultrazvuku: 

 • povrchový peeling (exfoliace pokožky)
 • odstranění nečistot pleti a hloubkové čištění pórů
 • stimulace prokrvení a metabolismu pokožky
 • snadnější a efektivnější vstřebávání kosmetických přípravků
 • SONOFORÉZA – hloubkové zapracování aktivních látek pomocí ultrazvuku
 • vylepšení vzhledu a textury pleti – pleť je hladší, jemnější a zářivější