Komplexní péče o vaši pleť i tělo

Kosmetické přípravky

Během ošetření používám profesionální kosmetické přípravky vysoké kvality, jedná se především o kosmetiku značky SELVERT, ELECTRA TECH COSMETICS a LYCON.

SELVERT 

Selvert je švýcarská exkluzivní pěstící kosmetika, která oslovuje svou filozofií především kosmetické salony a kosmetičky, které chtějí svým zákaznicím nabídnout prvotřídní kvalitu a luxusní péči. Klienti při každém ošetření zažívají speciální rituál, který je založen na jedinečných postupech a masážích. Kosmetika Selvert tak pomáhá navodit relaxační a uvolňující atmosféru a nezapomenutelný prožitek. 

Přípravky jsou vyráběny za pomoci nejmodernějších technologií na bázi vysoce kvalitních přírodních surovin

Termální řada Selvert obsahuje vodu z termálních pramenů z oblasti Pyrenejí a švýcarských Alp, která tvoří unikátní složku kosmetiky s bohatými regeneračními účinky. Termální řada tak přináší do světa kosmetiky další zlom.

ELECTRA TECH COSMETICS 

ELECTRA TECH COSMETICS je řada kosmetických přípravků vysoké kvality speciálně vyvinutá pro péči o obličej a tělo v kombinaci s přístrojovými technologiemi. Obsahuje pouze přírodní složky šetrné k pleti i životnímu prostředí.

VOSKY LYCON 

Za vznikem těchto krémových vosků stojí mezinárodně uznávaná beauty terapeutka Lydia Jordane, která australskou značku epilačních vosků Lycon založila v roce 1978. Lydia nemohla na kosmetickém trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání její a jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk na míru. Po nějaké době a mnoha pokusech vyvinula vosk, který je nyní odborníky označován za nepostradatelný produkt té nejvyšší kvality. Dnes se s epilačními vosky Lycon pracuje v 65 zemích světa.

Jedná se o jediný epilační vosk na světě, který obdržel certifikaci ISO a zvítězil v Beauty Awards 2018, 2015 a 2014 v kategorii epilačních přípravků. Lycon se stal také vítězem hlasování prestižního amerického odborného časopisu Dermascope Choice Awards 2020 a 2019 v kategorii epilačních vosků.

Epilace pomocí těchto vosků je téměř bezbolestná na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze díky speciálnímu složení chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jedná se o směs přírodních ingrediencí, speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů. Vosk obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. Jemná receptura vosků vyživuje a pečuje o pokožku a zároveň ji zanechává hladkou a jemnou na dotek.

Proč právě australský epilační vosk LYCON? 

  • NEJMÉNĚ bolestivý vosk na trhu – až o 70 % menší bolestivost oproti jiným epilačním metodám 
  • 100% OCHRANA pokožky a žádná pigmentace – možno epilovat celoročně
  • REDUKUJE zarůstání chloupků
  • odstraňuje i krátké a nepoddajné chloupky již od délky 1 mm!
  • možno aplikovat 5–6x na právě epilovanou pokožku (extrémně šetrný)
  • aplikování na olejem ošetřenou pokožku    
  • zaručený výsledek hladké pokožky bez chloupků 
  • vyroben pouze z těch nejkvalitnějších PŘÍRODNÍCH ingrediencí
  • žádná zarudlá pokožka či alergické reakce – vhodný pro klienty s citlivou pletí i pro budoucí maminky
  • epilaci voskem Lycon provádí pouze proškolené a certifikované kosmetičky

KONTRAINDIKACE: (epilace se nedoporučuje v případě, že je u Vás výskyt:) plísňové infekce, virové infekce, křečové žíly, nedávná operace, jizvy, oděrky a otevřené rány, ekzém, svrab, akné, opary, diabetes (diabetici mohou být ošetřeni pouze s potvrzením od lékaře).

PÉČE 24 HODIN PO OŠETŘENÍ: Doporučuje se vyvarovat plavání či sprchování v horké vodě, saunování, návštěvy solária, použití samoopalovacích přípravků, antiperspirantů či make-upů na ošetřovaném místě. Vyhněte se také přímým slunečním paprskům a činnostem vedoucím k nadměrnému pocení.